पौरखे कालीमाटी वन उपभोक्ता समितिमा ढकाल

लेर्चेनाथ, १ जेठ। पौरखे कालिमाटी सुन्दरीडाँडा सामुदायिक वन उपभोक्ता समिति पोर्चेरा लेर्चेनाथ महानगरपालिका वडा ३१ को मंगलवार सम्पन्न ४४ औं वाषिर्क साधारण सभा तथा २१ औं अधिवेशनले वीरेन्द्र ढकालको अध्यक्षतामा ११ सदस्यीय नयाँ कार्यसमिति चयन गरेको छ।

सर्वसम्मत् चयन भएको समितिको उपाध्यक्षमा समुन्द्रा भुजेल, सचिवमा दामोदर पाण्डे, सहसचिवमा इन्द्रप्रसाद तिवारी र कोषाध्यक्षमा मणिराम तिवारी रहेका छन्।

सदस्य धु्रवप्रसाद लामिछाने, मंगल जलारी, कल्पना बसौला, मीना पुन र अञ्जना थापा छन्।

कार्यक्रम उद्घाटन गर्दै कुँडहर पोर्चेराका सहायक वन अधिकृत महाप्रसाद ओझाले वनजंगललाई खेतीको रुपमा पनि प्रयोग गर्न सकिने भएकाले वनलाई घाँस दाउराका लागि मात्र नभई आयआर्जनका लागि प्रयोग गर्ने वातावरण पनि मिलाउनु पर्ने बताए। समिति अध्यक्ष प्रकाश सापकोटाको अध्यक्षतामा भएको सो कार्यक्रममा डा कालु शर्मा, सस्थापक अध्यक्ष गोकर्णतिवारी, लक्ष्मी तिवारी र काशीनाथ न्यौपाने लगायतले वनको उचित रुपमा संरक्षण गरी आम्दानीको स्रोतका रुपमा विकास गराउने पर्नेमा जोड दिए।

- अादर्श समाज सम्वाददाता