कैलाशको ४९ औ शाखा सिराहामा

पोखरा, २४ वैशाख। कैलाश विकास बैंक लिमिटेडले सिराहाको बेल्हामा ४९ औँ शाखा स्थापना गरेको छ।

शाखाको उद्घाटन कल्याणपुर नगरपालिकाका मेयर सूर्यनाथ मण्डलले सोमबार गरेका थिए।

यस नयाँ शाखा सहित बैंकको शाखा संख्या ४९ पुगेका छन् भने एटिएमको संख्या २२ पुगेका छन्। बैंकले निकट भविष्यमा पर्साजिल्लाको वीरगञ्ज, मनाङ जिल्लाको धारापानी तथा अन्य विभिन्न ठांउहरुमा शाखा सञ्चालन गर्ने तयारी गरिरहेको बैंकका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत अमृतचरण श्रेष्ठले बताए।

राष्ट्रियस्तरको यस विकास बैंकको चुक्ता पुँजी २ अर्ब ५२ करोड रहेको छ। संस्थाले हालसम्म २० अर्ब १४ करोड निक्षेप संकलन गरी १८ अर्ब ६६ करोड कर्जा प्रवाह गरेको जनाएको छ।

बैंकले अत्यधुनिक प्रविधिको उपयोग गर्दै आधारभूत बैंकि· सेवाको अलावा मोबाइल बैंकि·, एसएमएस बैंकि· इन्टरनेट बैंकि· सेवा, सेयर लगानीकर्ताको लागि सी-आस्वा सेवा, सुविधा भुक्तानी, रेमिटान्स सेवा सेवा प्रदान गर्दैआएको छ।

- एजेन्सी